Neden ihracat danışmanlık hizmeti almak gerekir?

Firmanızın ürettiği ürünlerin ihracatının yapılabilmesi, birçok farklı disiplin ve tecrübe gerektirmektedir.

Sürdürülebilir ve yüksek katma değerli bir ihracat sürecinin yürütülmesi için, sürekli ve titizlikle ihracat çalışmalarının yürütülmesi gerekmektedir. İhracat yapabilmek farklı birçok konuda ihracat bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi olmayı gerektirir.

İLETİŞİME GEÇ

İhracat Danışmanlığı Hizmetlerimiz

  • Kanuni süreçler
  • Finansal süreçler
  • Pazar Araştırması
  • Kurumsal İletişim
  • İhracat İletişimi
  • Ticari İstihbarat

Sınıflandırma

Ekibimiz, ürününüzün ilgili ithalat ülkesine (COI) ve ihracat ülkesine (COE) göre doğru bir şekilde tanımlanmasına yardımcı olur. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin doğru şekilde sınıflandırılmasını sağlarız. Bunun sonucunda, bir ürünü lisanssız olarak ihraç etme riskiniz ya da yasal sonuçlara yol açabilecek bir ithalat riskiniz ciddi oranda azalacaktır.

Ticaret Uyumluluğu

Ticaret uyumu, şirketteki çalışanların kural ve düzenlemelere nasıl uyacağını ve bunları nasıl yöneteceğini sağlaması açısından her ithalatçı ve ihracatçı için çok büyük bir önem arz eder. Ticaret uyumluluğu, şirket standartlarınızı artıracaktır. Şirketinizi ve çalışanlarınızı koruyan bir uyum programını, güçlü bir yapıya sahip olacak şekilde şekillendirmenize yardımcı oluyoruz.

Uluslarası Sözleşmeler

Ticaret sözleşmesi, müşterimizin distribütör veya toptancı olduğu durumlarda belirli ürünlerin uluslararası satışı için kullanılır. Yazılı ve yasal ihracat sözleşmelerinin kullanılması güvenli bir uygulamadır. İstanbul Afrika Ticaret Şirketi, şirketinize ticari lisans ve sözleşmeler konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Belgelendirme

Doğru dokümantasyon, uluslararası ticaretin önemli bir parçasıdır. Tüm ticari evrakların doğru olması konusunda müşterilerimizle işbirliği yapıyoruz. İstanbul Afrika Ticaret Şirketi, yerel dillerde belgeler için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ARY DANIŞMANLIK,  firmanızı ve ürünlerinizi kurumsal bir anlayış ile Global vizyon ile tüm hedef ülkelerde ki hedef müşterilerle buluşturmaktadır.

İLETİŞİME GEÇ

Bizimle iletişime geçin.